Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Winniki - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

49 032 zł908 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Marzysz o własnym kawałku ziemi, gdzie cisza przeplata się z bliskością natury? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Ofertą sprzedaży są działki budowlane w Lisowie: - 54/1.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Świercze

Świercze(Winniki + 7 km)

1 150 000 zł300 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Biuro eko-invest nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący W świerczach Z usługąw parterze. Świetna lokalizacja. W sąsiedztwie urząd gminy Świercze, policja,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Sady

Sady(Winniki + 24 km)

213 000 zł1 778 m² 119,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż - działka budowlana 1776 m | Sady, gm. Czosnów | Nad Wisłą | mpzp mn-3 Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

206 000 zł139 m² 1 482,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:933 m²

Ińsko-Dom 139 m2 w centrum, działka siedliskowa. Rozważasz zakup tej nieruchomości? naprawdę warto Przedmiotem sprzedaży jest dom, o powierzchni 139 m2 do kapitalnego remontu lub rozbiórki.

Szczegóły ogłoszenia

1 909 850 zł76 394 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 76394 m , zlokalizowaną w miejscowości Wrońska, w powiecie płońskim, gminie Załuski. Lokalizacja I komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 900 zł750 m² 5 333,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom o powierzchni użytkowej 750m2 posadowiony na 1000 metrowej działce blisko jednego z centrów handlowych Nowego Dworu. Obecnie w budynku na powierzchni ok 600m2 prowadzona jest.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 169 m² 98,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ofertą jest sprzedaż działki budowlanej z wydanymi warunkami zabudowy. Działka o powierzchni 1169 m2 znajduje się w miejscowości Szadzko, gmina Dobrzany. Płaska działka.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o doskonałej lokalizacji gm. Glinojeck, pow. ciechanowski, dojazd z/do Warszawy trasą S7 Warszawa-Gdańsk doskonała oferta sprzedaży nieruchomości do zamieszkana,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Nętno(Winniki + 24 km)

359 999 zł12 400 m² 29,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu nr 240/3, obręb ewidencyjny 0003 w miejscowości Nętno, gmina Drawsko Pomorskie. Nieruchomość położona w przepięknej, malowniczej, cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Winniki

Winniki,zachodniopomorskie

769 000 zł160 m² 4 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Dom wolnostojący z pięknym ogrodem położony w miejscowości Winniki k. Węgorzyna (8 km). Pow/ użytkowa 122 m.kw., pow. całkowita ok. 155 m.kw. Dom wybudowany w 2010 r. "dla siebie",.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij